GTA IV

Zdravím vás na stránce o GTA IV

Novinky

Konečně nové informace!

Po relativně dlouhé pauze jsem na serveru www.gta4.tv objevil několik informací z GameInformeru. Jak však autor novinky uvádí, nejedná se o oficiálně potvrzené informace, proto je berte, prosím, s rezervou.
  • Davy lidí jsou více reálnější. Můžete vidět chodce, jak si kupují v stánku noviny, kouří na rohu ulice - některý z kuřáků si vás může požádat o zapálení.
  • Taxík nemusí zastavit přímo před vámi, když ho přivoláte, ale například o kus dál. Když si sednete na zadní sedadlo, naskytne se vám pohled na interiér vozidla z první osoby.
  • Když se v taxíku usadíte, navigačními šipkami si vyberete cíl cesty. Tlačítkem A využijete tzv. trip-skip, pomocí kterého můžete jednoduše přeskočit nudnou cestu. Tlačítkem X se zeptáte řidiče, jestli by mohl jet rychleji a pomocí Y vystoupíte z vozidla. Levým analogovým tlačítkem ovládáte pohyb kamery.
  • Když budete zbraně nepochybně potřebovat, je ve vašem zájmu udržovat přátelské vztahy s Little Jacobem.
  • Už dříve jsme vzpomínali, že se budete moct před kulkami ukrýt za překážku. Podle dnešních informací však záleží účinnost takovéto skrýše i na materiálu, z kterého je vyrobená.
Žádné komentáře
 
Zatím o těchto stránkách nikdo neví.... tak to dejte někde do fóra a nebo někam....