GTA IV

Zdravím vás na stránce o GTA IV

Novinky

Rockstar stupňuje boj XBox360 a PS3

Nedávno jsme mohli od představitelů Microsoftu slyšet, že jediná platforma, na které si budeme moci dopřát kompletní zážitek z GTA IV, bude XBox360. Ať tomu člověk věřil nebo ne, nyní je zdá se jasno. De facto to samé totiž zaznělo z úst Hosi Simona, mluvčího Rockstar: Jsou to identické hry. Nejsme výrobci hardware, ani nebudeme dělat figurku mezi oběma tábory. My prostě vyrábíme pro lidi skvělé hry, které si můžou zahrát na jakémkoli systému chtějí. Ale myslím si, že pokud budou chtít ze hry vytěžit všechno, zahrát si co nejvíc epizod, pak ano, předpokládám, že by si měli koupit XBox360.

Nechci se příliš pouštět do spekulací, ale mě osobně překvapuje výrok, že si lidé mohou jejich hry zahrát na jakémkoli systému. Zda je to naděje pro nás, PCčkáře, nebo zda byly myšleny jen konzole, to nevím. Závěry nechám raději na každém z vás ;-)

Jako protiúder se však v těchto dnech Sony dohodla s R* - ti vytvoří novou hru exkluzivní pro PS3, která plně využije potenciál jeho procesoru Cell či Blu-ray technologie. O jakou hru půjde, to ovšem nám obyčejným smrtelníkům zůstává alespoň prozatím utajeno.

A na úplný závěr tu pro vás mám něco z úplně jiného soudku - odkaz na záznam hlášek z rádií GTA IV, které z dema pochytili redaktoři ComputerAndVideoGames.

Žádné komentáře
 
Zatím o těchto stránkách nikdo neví.... tak to dejte někde do fóra a nebo někam....