GTA IV

Zdravím vás na stránce o GTA IV

Novinky

Rozhovor s šéfem Rockstar Leeds

Server PlanetGTA včera zveřejnil rozhovor s Gordonem Hallem, hlavou pobočky Rockstaru v Leedsu (odtud pocházejí Liberty City Stories a Vice City Stories). Pojďme se tedy společně podívat na jeho zevrubný překlad, který spíše než konkrétní informace přináší jakýsi nástin vizí Rockstaru.
  • "Velké překvapení pro nás bylo, když nám Sam Houser (prezident Rockstar Games) oznámil, že po nás chce, abychom dělali GTA. Všechna GTA totiž pocházejí od Rockstar North. Pamatuji se, že když nám toto oznámil, nastalo ticho. Ticho způsobené údivem. V první vteřině to skoro vypadalo, že nemáme zájem. Ale zájem jsme samozřejmě měli."
  • "GTA nikdy nemělo na konzoli multiplayer. Říkali jsme si, že když se nám povede do tří měsíců, mohli bychom nabídnout sérii něco nového, svěžího. Velmi tvrdě jsme na tom pracovali, ale určitou dobu to nefungovalo. Byl to opravdu těžký boj. Ale pak takřka v minutě nastal průlom a polovina studia seděla, hrála herní mód Obrana základny (v originále Defend the base) a užívala si tuhle novou myšlenku, kterou jsme do hry přinesli. Najednou jsme prostě věděli, že jsme to dokázali."
  • "Stále víc jsme pociťovali přítomnost next-gen konzolí. Nejednou tu je něco nového. Chceme vyrábět originální produkty pro platformy XBox360 a PS3. Avšak uspět na tomto poli už není jen tak. Naštěstí máme natolik schopný tým, že se nám snad podaří dosáhnout i takových met. Chceme potvrdit, že Rockstar je synonymem pro originální projekty."
  • "Sam Houser a New-Yorský tým přišli s myšlenkou krátkého vývojového cyklu, jen 18 měsíců. To je opravdová výzva. Ale přesto zůstáváme stejní - o žádné hře neřekneme nic konkrétního, až pár měsíců před vydáním."
  • "Rockstar North jsou opravdu úžasní chlapíci. Vzali kód GTA III, Vice City a San Andreas a během pár týdnů ho přetvořili tak, aby se mohl použít na PSP. Fenomenální."
Žádné komentáře
 
Zatím o těchto stránkách nikdo neví.... tak to dejte někde do fóra a nebo někam....