GTA IV

Zdravím vás na stránce o GTA IV

Novinky

TakeTwo vysvětluje důvody zpoždění

TakeTwo, vydavatel GTA IV, se snaží vnést trochu světla do otázky zpoždění vydání. Podle jeho zástupců jde doslova o "téměř čistě technologické problémy… ne problémy, ale výzvy". Zároveň potvrdili, že je vysoce pravděpodobné, že GTA IV vyjde v druhém kvartálu roku 2008. Přesné datum ale nikdo neurčil.

Na otázku, zda jsou problémy s PlayStation-em nebo XBox-em, odpověděli velmi vyhýbavě. Nepotvrdili žádné spekulace a zároveň uvedli, že takovéto detaily nejsou vůbec podstatné.

Co se týká přídavného epizodického obsahu pro XBox360, termín vydání zůstává nezměněn. Za této situace ale vyjde první část takřka okamžitě po vydání samotné hry. Těžko říct, jaký to bude mít efekt, zda Microsoft nezakročí a nedohodnou se také na posunu.

A na závěr ještě zmínka o jiné hře, kterou R* připravuje, a to o Manhuntovi 2. Jak jsme vás před časem informovali, dostala tato hra hodnocení Adults Only (jen pro dospělé), což značně zkomplikovalo situaci. Proto se vedení rozhodlo, že Manhunta také odloží. Podle jejich slov nevyjde do té doby, dokud nezíská hodnocení Mature (17+).

Žádné komentáře
 
Zatím o těchto stránkách nikdo neví.... tak to dejte někde do fóra a nebo někam....